| | Niedziela - Zamknięte

Usuwanie Awarii

Wszystko działało i nagle żadna żarówka nie świeci, telewizor nie może się włączyć, a urządzenia nie reagują na uruchamianie? Czasami znajdujemy się w sytuacji, kiedy nie jesteśmy pewni, co jest przyczyną braku prądu elektrycznego w naszym domu. W takich sytuacjach zwykle dajemy trochę czasu dostawcy energii, by usunął awarię. Jeśli jednak dowiadujemy się, że to tylko w naszym mieszkaniu nic nie działa, wtedy należy doszukiwać się przyczyny na terenie naszej nieruchomości.

Do innych zdarzeń zalicza się nagłe przepięcie. Podłączamy urządzenie do zasilania i nagle czujemy zapach spalenizny. Nic od tej chwili nie jest możliwe do uruchomienia. Dlatego zamiast starać się samodzielnie naprawić problem, należy natychmiast wezwać fachowca do pomocy. Nie należy z tym zbyt długo czekać, ponieważ nagłe przepięcie może spowodować wywołanie iskry, jednocześnie stając się przyczyną pożaru domu.

Całodobowa pomoc

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W każdej chwili jesteśmy w stanie pojawić się pod wskazanym adresem w ramach nagłego wezwania. Gwarantujemy nie tylko natychmiastowy przyjazd, bez względu na porę dnia i nocy, ale i również szybkie ustalenie przyczyny awarii instalacji elektrycznej. Uszkodzone urządzenia natychmiast zabezpieczamy, odłączając je od źródła zasilania i jeśli jest to możliwe, od razu usuwamy usterkę. Posiadamy nie tylko wszystkie potrzebne uprawnienia do wykonywania zawodu elektryka, ale również posiadamy wieloletnie doświadczenie, przez co możemy zapewnić solidne i szybkie usunięcie awarii instalacji elektrycznej.
Call Now Button