| | Niedziela - Zamknięte

Instalacje Elektryczne

Życie bez prądu

W XXI wieku życie bez prądu, na pewno jest nadal realne, ale niezwykle uciążliwe. Z każdej strony otaczamy się energią elektryczną, korzystając z komputerów, urządzeń RTV i AGD. Nadal mowa jest wyłącznie o gospodarstwach domowych. Ile firm, zakładów pracy lub zakładów produkcyjnych opiera się na elektryce, nie mając do niej dostępu – niemalże natychmiast bankrutują?

Instalacje elektryczne

Zajmujemy się szeroko pojętymi instalacjami elektrycznymi. Gwarantując przygotowanie projektu, montaż, a także późniejszy serwis. W przypadku starych instalacji elektrycznych, zapewniamy ich konserwację lub modernizację. Specjalizujemy się w pracach związanych z instalacjami elektrycznymi, realizowanymi w prywatnych domach, jak i pozostałych obiektach przemysłowych, usługowych, handlowych, bądź użytku publicznego.
Posiadamy wszystkie wymagane uprawnienia, które upoważniają nas do wystawiania potrzebnych dokumentów, oczekiwanych przez Zakłady Energetyki.

Doświadczenie

Kierujemy się przede wszystkim zbieranym przez lata doświadczeniem. Jednak nie oznacza to, że zamykamy się na dalszy rozwój. Postęp technologiczny jest obecnie na najwyższym poziomie, my jesteśmy zobowiązani do podążania za nim, by nasi Klienci mogli korzystać ze wszystkich nowinek zwiększających komfort życia.

Kosztorys na materiał oraz usługi

Na specjalne życzenie Klientów, wykonujemy kosztorys na nasze usługi, a także polecane przez nas materiały. Rekomendujemy wyłącznie sprawdzone produkty, zapewniające bezpieczeństwo oraz wysoką jakość użytkowania.
Call Now Button