| | Niedziela - Zamknięte

Podłączanie Sprzętu AGD

Sprzęt AGD w naszych domach

W naszych domach otaczamy się sprzętami AGD, które mają nie tylko zwiększają komfort codziennego życia, ale coraz częściej są one dedykowane do wykonywania konkretnej czynności. Tak jest w przypadku tosterów, ekspresów do kawy, oraz wielu innych drobnych urządzeń. Bez pewnych sprzętów nie jesteśmy w stanie się obejść. Do nich zalicza się między innymi kuchenka, lodówka, pralka, płyta indukcyjna, czy też zmywarka. Jeśli podłączenie takich urządzeń do zasilania wymaga zachowania szczególnej ostrożności, jesteśmy do Państwa dyspozycji. W naszej ofercie znajduje się usługa polegająca na podłączaniu wszelkiego rodzaju sprzętu AGD do sieci elektrycznej.

Bezpieczeństwo to podstawa

Dlaczego warto skorzystać z usług doświadczonego elektryka, nie stawiając na samodzielną instalację sprzętu? W ten sposób właściciele nowo zakupionych urządzeń AGD dbają o swoje bezpieczeństwo. Ochrona przed porażeniem prądem, jak i również wywołaniem przepięcia powodującego uszkodzenia całej instalacji lub innych sprzętów. Nieprawidłowe podłączenie urządzenia, może w skrajnych przypadkach przyczynić się do wywołania pożaru.

Otrzymanie gwarancji

Często producenci poszczególnych urządzeń AGD zastrzegają sobie, że uzyskanie gwarancji na sprzęt będzie możliwe, jeśli jego podłączenia dokona uprawniony elektryk. Oprócz tego, że wykonujemy profesjonalne instalacje sprzętów AGD, to jednocześnie stawiamy pieczątkę na karcie gwarancyjnej, co jest tożsame z uzyskaniem ochrony ze strony producenta na wypadek jakiejkolwiek wady bądź awarii urządzenia.
Call Now Button