| | Niedziela - Zamknięte

Pomiary Elektryczne

Mieszkanie w nowym budownictwie, teoretycznie nie stwarza dla nas żadnych zagrożeń, w przeciwieństwie do domów przedwojennych, odremontowanych kamienic lub mieszkań z rynku wtórnego. Jednak w każdym z tych obiektów może dojść do nagłej awarii elektrycznej, powodującej nie tylko brak sprawnej instalacji, ale również zagrożenie pożarem. Nie mówiąc już o poważnych stratach finansowych, często polegających na kosztownej naprawie lub wymianie całej sieci elektrycznej.

Zapobieganie awariom

W celu uniknięcia nieprzewidzianych sytuacji związanych z awariami instalacji elektrycznej, zaleca się dokonywanie okresowych pomiarów elektrycznych. Specjalizujemy się w regularnych pomiarach, wykonywanych z częstotliwością raz na rok, pięć lat lub rzadziej. Najczęściej częstotliwość jest uzależniona od wieku oraz stanu użyteczności instalacji elektrycznej. Jeżeli nie jest się pewnym, czy instalacja elektryczna na pewno funkcjonuje tak jak powinna, lepiej to sprawdzić, nie czekając do wystąpienia usterki.
Dokumenty świadczące o przeprowadzeniu pomiarów elektrycznych, są bardzo często brane pod uwagę, w trakcie ubezpieczania mienia, czyli własnej nieruchomości. Jeżeli nie posiadamy wymaganej pieczątki, w przypadku dojścia do niebezpiecznego zdarzenia, Ubezpieczyciel może odmówić nam wypłaty odszkodowania.

Nasza firma oferuje między innymi dokonywanie pomiarów elektrycznych, wyłączników różnicowo-prądowych, jak i również sprawdzenia skuteczności zerowania. W tym celu wykorzystujemy wyłącznie profesjonalne urządzenia pomiarowe, zapewniające dokonanie precyzyjnych odczytów elektrycznych.
Call Now Button