| | Niedziela - Zamknięte

Instalacje RTV-SAT

Instalacje RTV, które są chętnie zakładane w domach, a także rozmaitych placówkach, wymagają profesjonalnego montażu. Spełnienie takich wymagań, jest niezwykle istotne, szczególnie w przypadku hoteli, pensjonatów, szpitali oraz innych miejsc, w których stosuje się odbiorniki telewizyjne w wielu pomieszczeniach.

Wykonywane przez nas instalacje RTV w połączeniu z odbiornikami satelitarnymi, cyfrowymi bądź analogowymi, działają następnie bez zarzutu i jakichkolwiek awarii, gwarantując doskonały odbiór dźwięku oraz obrazu.

Nasza praca opiera się na trzech etapach: przygotowaniu projektu, montażu instalacji RTV oraz ostatecznej konfiguracji wszystkich odbiorników. W ten sposób nasi Klienci zyskują pewność wykonanej usługi na najwyższym poziomie. Wykorzystujemy technologię opierającą się na instalacji zbiorczej. W ten sposób nie tylko zapewniamy doskonały przesył sygnału do odbiorników, ale również zostaje zachowana kwestia estetyczna. W zamian wielu anten odbiorczych, czy też satelitarnych umieszczonych na dachu, ich ilość jest mocno ograniczona. Przez co anteny lub talerze nie szpecą zewnętrznego wyglądu konkretnego budynku. Oprócz projektowania, montażu oraz konfiguracji, jesteśmy w stanie zaproponować także modernizację wcześniejszych systemów.

Do wykonywanych prac, wykorzystujemy wyłącznie przetestowane i wysokiej jakości urządzenia i mierniki, które zapewniają nam bezpieczeństwo, a także poprawne wykonanie niezawodnych instalacji RTV w każdego rodzaju obiektach.
Call Now Button